Valkyrie Riders Cruiser Club Czech Republic

Home / Členové / Valkyrie Riders Cruiser Club
A+ R A-

Home

Zodia

Valkyrie Riders Cruiser Club  Czech Republic      - je volné sdružení majitelů, uživatelů a příznivců perfektního stroje Honda F6C Valkyrie. Tento klub valkyrieriders, je evidován v rámci celosvětové sítě VRCC se sídlem v USA, jako oficiální Chapter pro Českou republiku. Náplní činnosti klubu je propagace značky Honda F6C Valkyrie a jejich modifikací, zprostředkování komunikace a setkávání jejich majitelů-valkyrieriders, organizace srazů, technická podpora a vzájemná pomoc. Zařazení do celosvětové evidence je bezplatné. Členství vzniká a zaniká na vlastní žádost, po dohodě s prezidentem klubu. Od členů se předpokládá alespoň malá dávka aktivity pro činnost klubu. Členové VRCC Czech Republic se pravidelně účastní prestižních mezinárodních setkání Evropských klubů VRCC. Tato setkání  -InZane- organizuje pro každý rok jiný Evropský klub a pro VRCC Czech Republic bylo velkou ctí organizovat toto setkání v roce 2012 v České Republice.

 

________________________________________________________________________________________________________________
                                                                       VALKYRIE

Valkýry jsou podle severské mytologie ochranné bohyně, které vybírají na bitevních polích duše padlých válečníků hodných Valhally.Jejich samotné jméno pochází z tohoto údělu. Severské slovo valkyrja, je složeno ze dvou slov. Z podstatného jména valr (odkazujícího na zabitého na bojišti) a slovesného kjósa (ve smyslu „vybrat“). Společně tedy znamená doslova „vybrat ze zabitých“. Dle pověstí se jedná o krásné, ale nebezpečné dívky – válečnice ozbrojené štíty, oštěpy a přílbami, jež slouží svému bohu Ódinovi. Valkýry, jezdící do bitev na okřídlených koních, dle Ódinových pokynů řídily boj, střežily válečníky nebo je nechávaly padnout. Mají moc vyvolávat ty, co zahynou a určovat vítězství. V dobách míru obsluhují a rozptylují padlé válečníky ve Valhalle.

                          valkyrie

 

Zodia

V roce 2005 zažádal Roman v centrále VRCC v USA o udělení licence pro chapter VRCC Czech Republic. Ta byla přidělena po půl roce vyjednávání a v roce 2006 proto mohl začít nábor členů valkyrieriders v České Republice. V dubnu 2006 byl prvními 10 kamarády, sedlajících Valkýrie, oficiálně založen Valkyrie Riders Cruiser Club Czech Republic. Tak, jak se klub vyvíjel, prošel i několika změnami stanov a přístupu k podstatě svého fungování. V roce 2012 se část členů valkyrieriders z Moravy rozhodla založit vlastní chapter Moravia. Členové klubu VRCC Czech Republic si v roce 2012 zřídili tyto nové webové stránky. Dalším významným bodem v historii VRCC Czech Republic je schválení "barev" českou motocyklovou MC scénou na podzim r.2012.

Troníček2011

want

Chceč se stát členem valkyrieriders? Rádi mezi sebe přivítáme majitele, uživatele a nadšence značky  Honda F6C Valkyrie a jejich modifikací pro rozšíření našich řad . Co požadujeme? Chuť a náladu poznat nové přátele, smysl pro dobrou zábavu a kamarádství kořeněné jízdou v  "jedné stopě".  Pokud máš zájem stát se členem, kontaktuj nás.

Kratochvíle

Podmínky pro členství ve VRCC CZECH REPUBLIC :

1. Vlastnit, nebo jezdit na Honda F6C Valkyrie, popř. jejích modifikacích.

2. Zájemce o členství v klubu je povinen zúčastnit se (jako čekatel) třech po sobě jdoucích klubových akcí a aktivně se účastnit společných vyjížděk a srazů.

3. Po tomto vzájemném poznávání a Tvém rozhodnutí, že chceš opravdu vstoupit do našeho klubu, proběhne hlasování členů o Tvém přijetí do klubu. Poté Tě administrátor zaregistruje u domovského klubu v USA, kde Ti bude přiděleno jedinečné klubové číslo, které Ti bude při nejbližší schůzi členů předáno zárověň s barvami klubu VRCC Czech Republic. Ne této schůzi také proběhne Tvoje pasování a řádné přijetí za našeho člena. Od této chvíle budeš dodržovat stanovy klubu a můžeš nosit a užívat klubové barvy na zádech vesty (bundy). V případě, že pojedeš na jiné motorce než Honda F6C Valkyrie, nesmíš barvy klubu používat !!!

4. Klubové barvy máš propůjčené. Po vystoupení z klubu, nebo prodeji Hondy F6C Valkyrie je nesmíš dále nosit. (Tento bod se netýká čestných členů klubu).

5. Pokud Tě první čtyři body neodradily, zavolej, nebo napiš na :

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   /  +420 603 481 997  /  #31067 Stanley - PREZIDENT KLUBU

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript    /  +420 603 476 887  /  #34622 Donatelo - VICEPREZIDENT KLUBU  

 

tatoo-1

logo

                                                                                                                                                                                                                                                                                      

      YouTubeFaceBook

                                                                                                                                                                                                                                                      GCPR1                                         

        

  

 

 

 

Kdo je připojen?

Právě připojeni - hostů: 63 


Vaše jméno
Email

Vstup pro členy